HAKKIMIZDA
 • Biz Kimiz

     Küçükken annelerimizin yanında ağlayarak, büyüdüğümüzde ise değerini anladığımız için koşarak gittiğimiz pazarlara, modern hayatın getirdiği zorluklar yüzünden ulaşamamanın sıkıntısı çekiyorduk. Online alışveriş sitelerinde gördüğümüz ürünler ile kapımıza gelen ürünler birbirini tutmuyor, market raflarında aradığımızı hiçbir zaman bulamıyorduk. Pazarın bol çeşidine, tazeliğine, lezzetine, uygun fiyatlarına; esnafın samimiyeti ve engin tecrübesine ulaşabileceğimiz, ama bunu yaparken de hayatımızdan saatler götürmeyecek bir oluşumun hayaliyle yola çıktık.     

     Sıcakta, soğukta poşetlerle boğuşmayalım, pazarın kalabalığından, gürültüsünden yorulmayalım, otopark derdiyle uğraşmayalım ama pazar alışverişinden de mahrum kalmayalım diye pazararaban.com'u kurduk.

     Her geçen gün esnaf sayımızı da artırarak ekibimizi büyütüyor, esnafımızla birlikte hizmet ağımızı genişletiyoruz. Henüz semtinde pazararaban'la karşılaşmadıysan, çok yakında senin de pazararaban olsun diye büyük bir özveriyle çalışıyoruz.

   Pazararaban.com yeni nesil pazar alışverişi deneyimi. 

 • Pazararaban Nasıl Çalışır?
  Pazararaban semtinde bulunan pazarlardaki esnaflarından her sabah güncel fiyat ve stok bilgelerini alır ve tezgahlarda yer alan ürünlerin günlük fotoğrafları ile birlikte tüm ürünlerini günceller. Müşteriler ise bulunduğu yerden pazarı online gezer ve fiyat karşılaştırması yapar. İstediği esnaftan dilediği ürünün siparişini verir. Saha ekibimiz müşterilerimizin vermiş olduğu siparişleri esnaflarımızdan satın alarak kontrol ve teslimat için bölge operasyon merkezimize gönderir. Operasyon merkezlerimizde ürünler hijyen ve sağlık kurullarına uygun olarak gramaj ve genel kontrolden geçer ve teslimat saatini beklemek üzere paketlenir.
 • Siparişlerim Ne Zaman Gelir?
  Siparişleriniz gün içerisinde belirlediğiniz saat aralığında bildirdiğiniz adrese teslim edilir. Sizlere en taze ürünleri sunabilmemiz adına siparişlerinizi maxsimum 24 saat sonrası için oluşturabilirsiniz..
ESNAFIMIZ OL
ESNAFIMIZ OL
İLETİŞİM
 • Kavaklı Mahallesi Bağlar Caddesi No:48/A Beylikdüzü/ İstanbul
 • Çalışma Saatleri: 9:00-23:00
 • Telefon: 0850 840 02 80
Müşteri Destek Hattı

0850 840 02 80